Skip to content


Tajemnice męskiego umysłu


Tajemnice męskiego umysłu
Piotr Mart


Jak zrozumieć mężczyznę i zostać jego przyjacielem? Dowiedz się o czym i jak oni myślą, poznając ich tajemnice
.

więcej o e-booku
zamów w wydawnictwie

Poznaj tajemnice męskiego umysłu i dowiedz się:
Jak zrozumieć mężczyznę i odkryć jak ważna jest prawdziwa przyjaźń w Twoich relacjach z NIM?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś w relacji z mężczyzną, że wydawał Ci się niedostępny? Miałaś może wrażenie jakby nie chciał dzielić się z Tobą swoimi troskami, choć wiedziałaś, że coś go trapi? Jeśli jego zachowanie polegało na powtarzającym się udzielaniu zdawkowych, nieszczerych odpowiedzi w reakcji na Twoją troskę, to najprawdopodobniej mężczyzna ten nie uznawał Ciebie za swojego PRZYJACIELA.

Pewnie pomyślisz „Jak to? Przecież to niemożliwe! Robiłam wszystko, żeby być jego przyjaciółką!” Prawdopodobnie odruchowo i nieświadomie stosowałaś wobec niego zachowania, które Tobie wydają się całkowicie naturalne, a jego po prostu drażnią lub tłamszą. Bycie przyjacielem mężczyzny jest bowiem sztuką do opanowania tylko przez kobietę, która zna tajemnice męskiego umysłu.

Możesz zostać jego Najlepszym Przyjacielem albo Największym Wrogiem!

* Czy wiesz, że gdy chodzi o przyjaźń, to kobieta może więcej niż mężczyzna?

Sekret tkwi w kobiecej psychice i wiedzy, o czym myśli mężczyzna. Sekretnym kluczem są tutaj „odpowiednie słowa”. Słowa to kobieca domena! Mężczyzna, by zostać Twoim przyjacielem, potrzebuje wyłącznie „odpowiednich słów”. Nie musisz być kimś, zarabiać określonej sumy pieniędzy, jeździć najnowszym modelem luksusowego samochodu, wyglądać w jakiś szczególny sposób… By zyskać przyjaźń mężczyzny, potrzebujesz poznać tajemnice jego umysłu!

Najważniejszą rzecz, jakiej potrzebuje Twój przyjaciel to SŁOWA – to jest prawdziwy sekret mężczyzny!
A wiesz, co w zamian ofiaruje Ci przyjaciel – mężczyzna?

Będzie to wsparcie i wszelka możliwa pomoc w zgodzie z Twoimi potrzebami!

* Kobiecie łatwiej jest zaprzyjaźnić się z mężczyzną niż mężczyźnie z kobietą!

Masz wielką moc! To od Ciebie zależy, kogo będziesz miała za przyjaciela i ilu ich będziesz miała. Dlatego tak ważne jest, byś wiedziała, jak tego dokonać!

Znacznie łatwiej jest zaprzyjaźnić się z mężczyzną, który nie kieruje się racjonalizmem, niż z samą kobietą. Mężczyzna, proszony o pomoc, nie poddaje pod racjonalny osąd tego,
czy dana „rzecz” mu się opłaci. Za okazaną odpowiednio wdzięczność dla swojej przyjaciółki jest w stanie zrobić niemalże wszystko! Kobieta w większości przypadków,
gdy chodzi o pomoc, zanim podejmie decyzję, musi ją poddać racjonalnemu osądowi. To dlatego o wiele łatwiej jest kobiecie przyjaźnić się z mężczyzną niż z drugą kobietą. To dlatego, jeśli chodzi o „trudne życiowe momenty”, zdecydowanie częściej sprawdza się przyjaźń kobiety z mężczyzną niż kobiety z kobietą.

„Tematyka relacji kobieta-mężczyzna pasjonowała mnie od kiedy tylko przeczytałam książkę „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” Johna Graya. Wcześniej faktycznie myślałam o mężczyznach jako istotach z innej planety, nieskutecznie próbując zrozumieć ich postępowanie. Ta książka odwróciła moje życie do góry nogami, otwierając mi oczy na wiele spraw, o których nie miałam pojęcia. Na długi czas polepszyły się mi się relacje z mężem, po czym stwierdziłam, że chcąc dalej rozumieć mojego „domowego kosmitę” ;), muszę tę wiedzę utrwalać. Muszę się nauczyć mówić jego językiem i zrozumieć jego potrzeby.

Wtedy w Złotych Myślach pojawiła się książka „Mężczyzna od A do Z” Piotra Marta, z której zastosowane w praktyce porady okazały się strzałem w dziesiątkę. Moje koleżanki były również zachwycone tą publikacją, okazuje się, że miały podobne trudności ze zrozumieniem swoich panów. Dziś przeczytałam „Tajemnice męskiego umysłu” tego samego autora i wiem już jak pozytywnie wpłynąć na ego mojego partnera i zostać jego przyjacielem. Oczywiście znów popełniałam mnóstwo błędów w tym zakresie! Polecam tę książkę wszystkim kobietom, które codziennie zmagają się z zagadkowością swoich „Marsjaninów”, a wszystko czego pragną to być ich przyjaciółmi :)”

– Marta Chłodnicka

O czym myślą mężczyźni? – poznaj męskie myśli i naucz się to wykorzystywać

Wyobraź sobie, jak może być, gdy wiesz, jak pozyskać przyjaźń dowolnego mężczyzny:
Gdy będziesz potrzebowała przenieść ciężkie meble, kupisz lodówkę, pralkę czy cokolwiek innego, Twoi mężczyźni-przyjaciele będą się „zabijali”, by Ci pomóc. Kiedy będziesz chciała, żeby mąż wyręczył Cię wyjątkowo z obowiązków domowych – wystarczy, że użyjesz odpowiednich słów!

Kiedy będziesz przygnębiona, wystarczy jeden telefon, a Twoje przygnębienie zniknie jak kamfora. Swoje związki będziesz zaczynała od przyjaźni, a to znakomicie będzie rokowało na przyszłość. Nawet rozstając się, będziesz w stanie zachować przyjaźń ze swoim byłym partnerem. Zdecydowanej poprawie ulęgną Twoje relacje z bratem, ojcem, wykładowcą, czy szefem i staną się bardziej przyjacielskie, bardziej otwarte i zdecydowanie bardziej przyjemne niż dotychczas, a wszystko dlatego, że wiesz, jak tego dokonać.

Ale wyobraź sobie, jak może być, gdy tego nie wiesz i nie wiesz, o czym myślą mężczyźni:

Gdy nie wiesz, jak pozyskać przyjaźń mężczyzny, zrozumieć jego męskie sekrety, nie możesz liczyć, że posiądziesz jakiegokolwiek przyjaciela. Potrzebując czyjejś pomocy, zawsze będziesz musiała prosić obce osoby i, co najgorsze, płacić za to, gdy tymczasem Twój przyjaciel zrobiłby to chętnie i za darmo, jedynie dla Twej wdzięczności.

– Tylko pomyśl praktycznie: ile zaoszczędzisz, mając przyjaciół, a do tego sprawisz im przyjemność, zlecając zadania do wykonania?

– Tylko pomyśl emocjonalnie: jakiego wsparcia może Ci udzielić kilku zaufanych przyjaciół?

– Tylko pomyśl logicznie: dlaczego przyjaźń z mężczyzną może trwać wielokrotnie dłużej niż przyjaźń z kobietą? Myślisz, że to przypadek? To nie przypadek! Czy chcesz wiedzieć, jak przyjaźnić się z mężczyzną do „grobowej deski”?

– Tylko pomyśl racjonalnie: czy wolisz być samotna, czy posiadać przyjaciół, z którymi zawsze spędzisz miło czas?

Już po przeczytaniu wstępu o przyjaźni uderzyło mnie to, jaki błąd popełniałam! Nie wierzyłam w coś takiego jak przyjaźń z mężczyzną! I pewnie wiele osób ma takie zdanie. No i od tego zaczynają się okropne błędy. Błędy, które kobiety powielają przez całe życie i przekazują te swoje błędy dalej swoim dzieciom. Dalej będą narzekać i żyć nieszczęśliwe, bo to mężczyźni są tacy źli, podli i nieczuli, a to nie tak!” Aldona

* To nie przypadek, że istnieje kobieta i mężczyzna. Kobieta jest częścią mężczyzny, a mężczyzna częścią kobiety. Tylko w połączeniu możesz zyskać energetyczną równowagę. Rozmowa z przyjaciółką to ciągle ten sam rodzaj energii, którą Ty sama wysyłasz. A Ty potrzebujesz energii przeciwnej, która Cię zrównoważy: potrzebujesz czułości, humoru, żartu, które może Ci dostarczyć tylko Twój męski przyjaciel.

Czy przyjaźń kobiety z mężczyzną może być trwalsza niż przyjaźń kobiety z kobietą?

* Jest nie tylko trwalsza, ale zdecydowanie łatwiejsza do zbudowania i utrzymania. Przyjaźń z mężczyzną odpowiada na Twoje wewnętrzne potrzeby i w związku z tym staje się czymś naturalnym!

Posiadając przyjaciół, zyskujesz wewnętrzną równowagę, która ma odniesienie do dosłownie wszystkiego w Twoim życiu.

* Kobieta i mężczyzna wzajemnie się potrzebują: są jak „dwie połówki jabłka”.

Prawdziwy przyjaciel:

– Nie pozwoli, byś czuła się samotnie
– Nie pozwoli, byś czuła się źle czy przygnębiona.
– Pocieszy Cię, ilekroć pocieszenia będziesz potrzebowała.
– Zmotywuje Cię, ilekroć motywacji będziesz potrzebowała.
– Wesprze Cię, ilekroć wsparcia będziesz potrzebowała.
– Nie zawiedzie Cię, gdy liczyć będziesz na niego.
Dlaczego potrzebujesz przyjaźni z mężczyzną?

* By zyskać wsparcie zgodne z Twoimi potrzebami (uczucia).
* By zyskać przyjaźń i sympatię mężczyzn z pracy / szkoły.
* By mężczyźni „zabijali się” o to, kto bezpłatnie pomaluje Twoje mieszkanie.
* By mężczyźni „zabijali się” o to, kto z ochotą wniesie Ci pralkę na dziesiąte piętro 😉
* By Twój partner z ochotą i zawsze uwielbiał towarzyszyć Ci w Twej wędrówce po sklepach.
* By uświadomić sobie, że mężczyźni także Ciebie potrzebują!
* By w połączeniu z partnerem stanowić Jedną Całość!

Ponieważ Twój przyjaciel może dostarczyć Ci energii zgodnej z Twoimi potrzebami.
Życie jest jak ocean, a przyjaźń jest jak solidna łódź!

Musisz wiedzieć, że:

* Nie ma oceanu bez sztormu, tak jak związku bez kryzysu.
* Przyjaźń jest jak Transatlantyk, któremu nie straszne żadne przeciwności Natury.
* Kobieta i Mężczyzna mogą być jak Kapitan i Sternik lub jak Sztorm i Statek przypominający łupinkę orzecha.
* Męskie tajemnice myśli i sekrety mogą stanąć przed Toba otwierem, jeśli tylko zrobisz właściwy krok

Nieważne, kim chcesz być: Kapitanem czy Sternikiem – gdy będzie Was łączyć przyjaźń – stanowić będziecie Jedność, która przetrwa każdy sztorm, huragan i burzę.
Powiedz mi, na ile wyceniasz wartość
poznania i zrozumienia męskich myśli?

Kobieta, która przeczyta ten poradnik, będzie wiedziała, jak:

* Korzystając ze znajomości sekretów myślenia swojego męża, przyjaciela, współpracownika, przekonać go do tego, czego Ty chcesz.
* Zyskać przyjaźń dowolnego mężczyzny.
* Przekonywać mężczyznę do swoich racji siłą argumentów.
* Zyskać pomoc dowolnego mężczyzny (wzrokowca) jedynie za słowo wdzięczności.
* Będziesz umiała motywować, pocieszać i dodawać otuchy mężczyźnie, a w zamian uzyskasz…
* Motywację, pocieszenie i wsparcie w zgodzie ze swoimi potrzebami

Poznaj Tajemnice Męskiej Psychiki i…

– Wsłuchaj się w to, co mówi mężczyzna i naucz się przemawiać do niego w zgodzie z jego psychiką.

– Zrozum męskie myśli i wszystko, co nimi kieruje.

– Zobacz siebie oglądającą się w lustrze, gdy za Tobą stoi Twój prawdziwy, oddany przyjaciel.

– Wyobraź sobie, jak to będzie, gdy otrzymasz zewsząd wsparcie, jakiego potrzebujesz.

– Usłysz, te słowa uwielbienia kierowane w Twoim kierunku, jakie będzie wypowiadać Twój partner-przyjaciel.

– Zasmakuj, jak to jest, gdy tworzysz partnerski związek oparty na prawdziwej przyjaźni.

A co, jeśli znając „Tajemnice Jego Umysłu”, powiem Ci, że…

– Będziesz w stanie zyskać sympatię i przyjaźń większości mężczyzn w swoim miejscu pracy?

– Będziesz w stanie poderwać mężczyznę, który Ci się podoba, a który jest tak nieśmiały, że nigdy nie zrobi pierwszego kroku.

Dlaczego powinnaś przeczytać książkę „Tajemnice Męskiego Umysłu”?

– By zyskać przyjaźń swojego ojca.
– By zyskać przyjaźń swojego brata.
– By zyskać przyjaźń swoich współpracowników.
– By zyskać przyjaźń swojego szefa.
– By zyskać przyjaźń dowolnie wybranego przez Ciebie mężczyzny.
– I w końcu, by zyskać przyjaźń swojego męża!
To jedyny taki poradnik dla kobiet, które chcą poznać sekrety mężczyzny.

Ale oczywiście nie musisz wierzyć facetowi przebranemu za księdza! 😉 . Poszukaj sama, nie ograniczając się w poszukiwaniach!

Kiedy ten poradnik w niczym nie będzie Ci przydatny?

* Jeśli jesteś zakonnicą żyjącą w zamkniętym zakonie i zamierzasz tam pozostać do końca życia, a do tego złożyłaś śluby milczenia. Wtedy ta książka nie jest dla Ciebie! W niczym nie będzie Ci w takiej sytuacji przydatna.
* Jeśli należysz do drużyny siatkarek ręcznych i, lecąc samolotem, rozbiłyście się na bezludnej wyspie, a jedyni mężczyźni, jacy znajdowali się na pokładzie samolotu: Wasz trener i dwaj piloci, nie przeżyli tej katastrofy, to ta książka nie będzie Ci do niczego przydatna, ponieważ będziesz otoczona przez same kobiety. Nie zamawiaj w tej sytuacji tego poradnika! Na bezludną wyspę zamów lepiej olejek do opalania!
* Biorąc pod uwagę te dwa wyjątki, w każdej innej sytuacji, gdy masz tylko styczność z mężczyznami – ta książka będzie Ci przydatna.

W tej książce zdradzam Ci wszystkie tajemnice, jakie są niezbędne, by pozyskać przyjaźń dowolnego mężczyzny!

UWAGA: Do publikacji wydawnictwo dodaje specjalne 4 BONUSY! Nie przegap okazji!!!

więcej o e-booku
zamów w wydawnictwie

Posted in książki i e-booki.

Tagged with , , , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Social Widgets powered by AB-WebLog.com.