Skip to content


Pierścień Atlantów

Czym jest Pierścień Atlantów

Kto, kiedy i jak powinien korzystać z jego energii?

Zobacz jak wygląda Złoty Pierścień Atlantów

Nie wystarczy kupić sobie pierścień, włożyć go na którykolwiek palec i nosić dniami i nocami, aby nas ochraniał i uzdrawiał. Znak wyryty w metalu promieniuje silną energią, która może być niezwykle korzystna, ale źle użyta albo nie zadziała, albo nawet zaszkodzi.

Spadek po zapomnianych przodkach

Około roku 1860 francuski egiptolog, markiz d’Agrain, odnalazł w Dolinie Królów w Egipcie pierścień z niezwykłym symbolem, który w żaden sposób nie mieścił się w tradycji egipskiej. Pojawiły się domysły, że jest on tworem legendarnej cywilizacji atlantydzkiej, której reprezentanci po zatopieniu Atlantydy mieli dotrzeć do Egiptu. Dlatego zaczęto go nazywać pierścieniem Atlantów. Wkrótce zorientowano się, że ma on zadziwiające właściwości ochronne i uzdrawiające.

Najciekawszym przykładem ochronnego oddziaływania pierścienia jest przypadek Howarda Cartera, słynnego odkrywcy grobowca Tutenchamona. Jak wiadomo, ludzie uczestniczący w otwarciu grobowca oraz w oględzinach mumii – a było ich kilkunastu – zaczęli po kolei umierać. Twierdzono, że przyczyną zgonów jest klątwa faraona. Jedynym człowiekiem, który uchronił się przed nią i umarł wiele lat później z przyczyn naturalnych, był właśnie Carter. Przypuszcza się, że przed ową klątwą – czymkolwiek ona była: złą energią, mikrobami itp. – uchronił go właśnie pierścień Atlantów, znaleziony przez niego podczas jednej z pierwszych ekspedycji archeologicznych, w których uczestniczył. Carter nigdy się z nim nie rozstawał.

[adsenseyu2]

Antena kosmicznych energii

Znak Atlantów nie mieści się w żaden sposób w tradycji egipskiej, choć został znaleziony w Dolinie Królów
Współcześni badacze przypuszczają, że pierścień wzmacnia biopole człowieka, dzięki czemu cały organizm jest chroniony nie tylko przed bakteriami i wirusami, ale też – do pewnego stopnia – przed wszelkiego rodzaju szkodliwymi energiami otoczenia.
Zdjęcia kirlianowskie pierścienia, wykonywane w polu elektrycznym wysokiej częstotliwości, ukazują wokół niego piękne otoczki energetyczne. Także rysunki aury ludzi noszących pierścień, sporządzane przez znaną malarkę aury Reginę Sidorkiewicz, udowadniają jego korzystny wpływ na biopole człowieka.

Leszek Matela w wydanej niedawno książce pt. „Sekrety pierścienia Atlantów” przedstawił hipotezę, że znak Atlantów jest miniaturową antenką dla subtelnych energii kosmosu o różnych częstotliwościach. Trójkąty, na przykład, rezonują energię napływającą z Syriusza (trójkąty w symbolice astrologicznej odwołują się właśnie do Syriusza). Badania radiestezyjne wykazują, że umieszczenie ich po obu stronach znaku ma znaczenie kluczowe dla funkcjonowania całości.

Wiedza gwarantuje sukces

Rysunki Reginy Sidorkiewicz przedstawiające aurę człowieka przed założeniem pierścienia i trzy godziny po założeniu . Tak krótki okres wystarcza, aby pojawiły się korzystne zmiany.

Każda żywa istota omywana jest falami energii kosmicznych. Pierścień wzmacnia je i przekazuje do organizmu człowieka poprzez palce i położone na nich punkty akupunkturowe oraz strefy refleksogenne. Aby jednak w pełni wykorzystać moc znaku, należy wiedzieć, którą stroną zakładać pierścień i na jaki palec. Wybór odpowiedniego pierścienia Atlantów to zawsze sprawa gustu i potrzeb danej osoby. Nie ma znaczenia materiał, z którego jest wykonany – ze złota, srebra czy miedzi. Moc oddziaływania jest podobna, jakkolwiek miedziany pierścień jest mniej trwały. Najlepiej mieć ich kilka, w tym jeden luźniejszy, aby móc go założyć na kciuk, i jeden mniejszy – do założenia na mały palec.

Zakładając pierścień, warto zwrócić uwagę na jego polaryzację. Otóż powinien on być zwrócony magnetycznie dodatnią stroną do nasady palca.

Trzeba pamiętać, że pierścień jest energetyzatorem i niekoniecznie musimy go nosić na palcu bez przerwy. Wystarczy, jeśli będziemy zakładać go na kilka godzin, choćby na noc, ale za to na odpowiedni palec, gdyż wtedy dostarczymy energii tej części ciała, która potrzebuje jej najbardziej. Również psychika człowieka reaguje na moc znaku Atlantów, dlatego nie należy nosić pierścienia ciągle na tym samym palcu.

Noszenie pierścienia nie może zastępować terapii medycznej. Jego energia świetnie za to uzupełnia tradycyjne leczenie. Pierścień założony na odpowiedni palec pobudza krążenie energii w danym kanale akupunktury, oddziałuje na strefy refleksogenne znajdujące się na palcu i dzięki temu uruchamia procesy samonaprawcze we właściwych partiach organizmu. Leszek Matela w swojej książce podaje szczegółowy wykaz schorzeń, w których terapii pierścień może być pomocny. Pamiętajmy, aby go nikomu nie pożyczać i traktować go jako rzecz osobistą, a od czasu do czasu oczyszczać go pod bieżącą wodą (to ważne!).

Znak Atlantów promieniuje korzystną energią również wtedy, gdy jest wygrawerowany na płytce, którą można nosić jako wisiorek, czy na różnych przedmiotach codziennego użytku. Skonstruowano też specjalne urządzenie zwane wahadłem atlantydzkim OT. Wysyła ono i wzmacnia wibracje symbolu Atlantów. Może być używane nie tylko w celach profilaktycznych i w terapii, ale również do pobudzania zdolności jasnowidczych i telepatii oraz jako rodzaj energetycznej tarczy ochronnej (działanie wahadła było opisywane w nrze 1/2000 Gm)

Teraz wiesz wszystko więc zobacz jak wygląda Złoty Pierścień Atlantów

Tekst: Tygodnik Astrologiczny „Gwiazdy Mówią” nr 43/2000; www.gwiazdy.com.pl opracowany przez Węc-Twój Jubiler.

Artykuł umieszczono za zgodą serwisu www.wec.com.pl

Posted in drogie kamienie, Jubiler.

Tagged with .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Social Widgets powered by AB-WebLog.com.