Skip to content


Mężczyzna od A do Z


Mężczyzna od A do Z
Piotr Mart

Jak zrozumieć mężczyznę i stworzyć związek, w którym będziesz szczęśliwa i kochana?

Pobierz darmowy fragment

Chcesz dowiedzieć się jak owinąć mężczyznę wokół palca i udoskonalić swój związek,
wykorzystując znajomość męskiej psychiki?

Na początek powiem Ci coś szokującego, coś, co może Cię zbulwersować!

* Wiesz dlaczego grono kobiet jest nieszczęśliwe z mężczyznami?

Bo nie chcą wiedzieć jak mogą być szczęśliwe z mężczyzną i nie ma nikogo, kto może im to powiedzieć!

Więcej o e-booku
Zamów w wydawnictwie

Żadna z kobiet nie bierze na siebie winy za nieudany związek, za jego rozpad, za nieszczęście swoje, dzieci, a o mężczyźnie to już nie wspomnę, bo zdecydowanie łatwiej winę jest zrzucić na okropnego męża, jak ponieść ją samemu!

Tak, mogę być męskim szowinistą, seksistą i kimkolwiek chcesz, ale wiedz, że na niczym bardziej mi tak nie zależy jak na tym byś była szczęśliwa!

* A co jeśli Ci powiem, że to od kobiety głównie zależy szczęśliwy związek z mężczyzną?
* A co jeśli Ci powiem, że Wy kobiety nic nie wiecie o nas mężczyznach i większość z Was nawet nie zamierza się dowiedzieć choćby odrobinę, by poprawić na lepsze swoje życie i w efekcie, by go nie zmarnować?
* A co jeśli Ci powiem, że to czy będziesz szczęśliwa w swoim związku czy nie zależeć będzie od tego, co wiesz o mężczyznach, a raczej, czego niestety nie wiesz?

Ponieważ z dużym prawdopodobieństwem mogę założyć, że wiesz niewiele, a to co nawet wiesz może okazać się złudne, a czasami wręcz zgubne dla Ciebie!

A co jeśli dodam, że jeśli niczego więcej nie dowiesz się o mężczyznach to istnieje około 50 procent szans na to, że Twój związek się rozpadnie, i 90 procent szans, że będziesz z nim nieszczęśliwa?

Tak jak czytelniczki, które napisały:

„To książka na miarę Pulitzera”
– Beata, wykładowca uniwersytecki.

„Może dzięki temu, że od początku stosowałam w praktyce Twoje wskazówki dotyczące kontaktów z mężczyznami, mam dzisiaj tak wspaniałego mężczyznę.”
– Monika, szczęśliwa mężatka

„Sposoby na mężczyzn działają….. choć nie wypróbowałam jeszcze wszystkich. Zmiany w moim zachowaniu, są tak duże, że kiedy zaczęłam opowiadać jak to się dzieje, kobiety były zafascynowane moimi opowieściami.”
– Anna, studentka psychologii

„Wskazówki są bardzo pomocne dla mnie i widzę, że działają na mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że fajnie jest być kobiecą i też tak się zachowywać. Wcześniej mężczyźni traktowali mnie jak kumpla w pracy, zwłaszcza, że pracuję w firmie informatycznej gdzie mężczyzn jest naprawdę dużo:). Po zmianie stylu, nabraniu pewności siebie i odwagi widzę zmiany w ich zachowaniu w stosunku do mnie, zmiany są oczywiście miłe i fajnie jest poczuć się taka małą dziewczynką, niezaradną:) . Będę ją czytać jeszcze wielokrotnie, żeby sobie ją ciągle przypominać:)”
– Kasia, pracownik biurowy

Wiesz, co się stanie, gdy zamówisz prawdopodobnie najlepszy poradnik o mężczyznach, jaki kiedykolwiek został napisany?

* Będziesz w stanie uwieść mężczyznę spojrzeniem
* Będziesz w stanie uwieść mężczyznę sposobem mówienia
* Będziesz w stanie uwodzić mężczyzn sposobem poruszania się
* Będziesz uwodzić i zwracać na siebie uwagę swoim uśmiechem
* Będziesz w stanie wpływać tak pozytywnie na mężczyznę, jak żadna inna kobieta.

A co jeśli Ci powiem, że mieszkając z mężczyzną najprawdopodobniej popełniasz wszystkie z możliwych błędów, jakie wymieniam w poradniku? Co więcej, jestem tego tak pewien, że gdybym założył się tylko o 10 złotych z każdą kobietą żyjącą w związku z mężczyzną to w przeciągu doby zostałbym multimilionerem!

Nie wierzysz mi?

Rozumiesz, że ryzyko, jakie ponosisz jest tylko takie, że nie spróbujesz i zmarnujesz dłuższą część swojego życia, próbując dociec, o co chodzi mężczyźnie, z którym jesteś związana? Czy naprawdę stać Cię na to, by pierwszy swój związek z mężczyzną zmarnować na dociekania i liczyć, że za drugim razem będzie lepiej? A co jeśli nauka na własnych błędach zajmie Ci 21 lat Twojego życia?

Wyobraź sobie swój szczęśliwy związek z mężczyzną. Wyobraź sobie sobotni poranek, gdy on przynosi śniadanie do łóżka i czule głaskając Cię po twarzy budzi Cię, a zanim otworzysz oczy, mówi Ci jak bardzo Cię kocha. Wyobraź sobie, mężczyznę czułego, kochającego, pomagającego Ci we wszystkim. Wyobraź sobie jak często Cię przytula i głaska, mówiąc jaką wspaniałą jesteś kobietą. Wyobraź sobie wsparcie mężczyzny, miłość, wierność i swoje szczęście o jakim zawsze marzyłaś.
A wszystko tylko, dlatego, że wiesz jak na niego pozytywnie wpływać!

Ale wyobraź sobie także, jak to może być, gdy nie wiesz… Gdy decyzję o kupnie poradnika odłożysz na później, a w końcu zapomnisz i wrócisz tutaj za kilka lat, gdy już nie wiele będziesz mogła naprawić.

Wyobraź sobie, że mija kilka lat od Twojego związku z mężczyzną. Masz z nim dwójkę dzieci. Wyobraź sobie agresję i niezrozumienie, które są obecne w Waszym związku niemalże każdego dnia. Wyobraź sobie, późne powroty do domu Twojego męża, tylko, dlatego że nie chce przebywać z Tobą pod jednym dachem. Wyobraź sobie mężczyznę, który nie jest czuły, opiekuńczy, którego nic nie obchodzisz, który nie interesuje się dziećmi tak jak one tego potrzebują. W końcu wyobraź sobie rozpad związku, rozwód, cierpienie Twoje, dzieci, ale także i mężczyzny, z którym jesteś związana.

Jednak tak wcale nie musi być, choć często tak właśnie jest. Wystarczy, że będziesz wiedzieć, jak – bo jak to często bywa: zrozumienie to droga do pełni szczęścia.
Od tego co wiesz, zależeć będzie
jakość Twojego życia!

A może jesteś kobietą otyłą i uważasz, że tylko te szczupłe mogą być szczęśliwe – oj jakże się mylisz, bo nie wiesz, co jest atrakcyjne dla mężczyzny! Ach, gdybyś tylko wiedziała jak bardzo się mylisz!

Tak, powiem Ci coś szokującego, bo i chce byś była zszokowana, a nawet zła na mnie, że mówię Ci coś, czego nie wiesz, a wiedzieć powinnaś! Cokolwiek myślisz o mężczyznach – mylisz się!

Bądź na mnie zła dzisiaj, a nie na siebie za kilka lat, gdy Twój, tak dobrze zapowiadający się związek z mężczyzną rozpadnie się, gdy mogłaś skorzystać z tej wiedzy, którą Ci prezentuję, a z niej nie skorzystałaś. Zatem bądź zła na mnie, ale nie na siebie za kilka lat, gdy już może być stanowczo za późno, by naprawić swój związek!

I bądź zła na mnie dzisiaj, a nie na siebie, gdy za jakiś czas poznasz mężczyznę swoich marzeń i nie będziesz wiedziała jak go uwieść, i w sobie rozkochać!

* Myślisz, że pociągają nas szczupłe kobiety odkrywające wszystko, co się da? Mylisz się!
* Myślisz, że wiesz, co to znaczy „być wzrokowcem”? Mylisz się i nie masz na ten temat pojęcia!
* Myślisz, że mężczyźni są silniejsi psychicznie niż kobiety? Mylisz się!
* Myślisz, że wzrokowiec szuka zaradnej kobiety? Mylisz się! Och jak bardzo się mylisz!
* Myślisz, że chorobliwą zazdrością możesz zatrzymać mężczyznę? Och, jakże się mylisz!

* Myślisz, że możesz być szczęśliwa bez zrozumienia mężczyzny? Mylisz się!
* Myślisz, że mężczyzna zerkający na inne kobiety, nie może jeszcze bardziej Cię pragnąć? Mylisz się!
* Myślisz, że chcemy być tak samo traktowani jak kobiety? Mylisz się!
* Myślisz, że mężczyzna kocha za to samo, co kobieta i tego samego potrzebuje w miłości, co i Ty? Mylisz się!
* Myślisz, że mężczyzny nie da się pozytywnie „wychować”? Mylisz się?
* Myślisz, że nie da się nad nim zapanować tak jakbyś sobie tego życzyła i to bez unoszenia głosu i denerwowania się? Mylisz się!
* Myślisz, że pierwszym naszym pragnieniem jest seks? Mylisz się!
* Myślisz, że mężczyźni odczuwają więcej przyjemności z seksu jak kobiety? Mylisz się!
* Myślisz, że to samo w seksie pociąga i kobietę i mężczyznę? Mylisz się!

Cokolwiek myślisz, że wiesz o mężczyznach – mylisz się!

Dowiedz się, zatem jaka jest prawda!

A ile byłaby dla Ciebie warta wiedza, gdybym Ci powiedział, że jest taki magiczny zwrot, który sprawi, że jakikolwiek mężczyzna spytany, oderwie się nawet, gdy ogląda mecz mistrzostw świata w piłce nożnej i zechce Ci pomóc?

Ile byś zapłaciła, za taką wiedzę ?

A jeśli jesteś samotną kobietą szukającą mężczyzny i gdybym Ci powiedział, że po zastosowaniu wskazówek z poradnika:

* Będziesz zwracać uwagę dziesiątek mężczyzn mijanych na ulicy?
* Nauczysz się śmiałości i sama zaczniesz podrywać takich mężczyzn, którzy Cię pociągają?
* Staniesz się seksowna i powabna nawet, jeśli dzisiaj tak nie uważasz?
* Będziesz uwodzić także w seksie i stworzysz dziesiątki sytuacji, dzięki którym staniesz się najlepszą kochanką, jaką on kiedykolwiek poznał?

BONUS 1: Ebook „Jak pocieszyć mężczyznę?”

Kobieta ma inna naturę niż mężczyzna – to już zapewne wiesz. Kobieta, gdy jest smutna, coś ją trapi, boli, musi się wygadać. Potrzebuje wtedy rozmowy. Rozmowa przynosi jej ukojenie i jeśli nawet nie rozwiązuje problemów, to dzięki niej kobieta czuje się znacznie lepiej.

Mężczyzna, a tym bardziej wzrokowiec, ma zupełnie inne potrzeby. Mężczyzna, kiedy coś go trapi, zazwyczaj nie jest w stanie o tym opowiedzieć. Mężczyzna wzrokowiec do wyrażania emocji używa bowiem tylko prawej półkuli mózgowej, przeto wyrażenie czegoś słowami przychodzi mu z dużym trudem.

Kobiety w większości przypadków tego nie rozumieją. Oczekują od mężczyzny
wyjaśnień, zwierzeń i często irytują się, że mężczyzna nie robi tego, a właściwie — że nie jest w stanie. W efekcie mężczyzna pozostaje sam ze swoimi problemami. Kiedy mężczyzna jest przygnębiony, to czy kobieta może mu pomóc? Oczywiście, że tak. Dowiedz się zatem jak to zrobić.

BONUS 2: Ebook „Uwodzenie SMS-em”

smsNiniejszy bonus pomoże Ci stworzyć pożądane obrazy w umyśle mężczyzny. Do tego celu wykorzystasz głównie słowa. Większość wiadomości, które z powodzeniem możesz wysłać mężczyźnie np. w formie SMS-a bądź e-maila, tworzą konkretne obrazy.

Część z nich zawiera także krótkie komentarze, które pomogą Ci lepiej zrozumieć naturę mężczyzny wzrokowca i moc drzemiącą w tego typu treściach.
Oczywiście wiadomości te możesz dowolnie modyfikować: dodając coś, ujmując czy łącząc. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i potrzeby w danej chwili.

BONUS 3: Ebook „Kiedy kobieta jest obrażalska?”

obrażanie

Być może Twoja natura jest taka, że sprawia Ci przyjemność obrażanie się i lubisz, gdy mężczyzna przeprasza Cię, kiedy prosi Cię o wybaczenie. Oczywiście nie wystarczy, by powiedział „przepraszam”.Musi to powtórzyć wielokrotnie, zapewniać Cię, że jest mu przykro, że więcej nie będzie, że jest głupi, że to nieumyślnie bądź bezmyślnie, a najlepiej wszystko razem. Całkiem możliwe, że wtedy Ty czujesz się doceniona, wartościowa, czujesz się ważna, być może kochana. Jednak z czasem Twój związek się rozpada bądź też nie rozwija się tak, jak byś sobie życzyła. Dlaczego? Jak temu zapobiec?

BONUS 4: Ebook „Obserwuj i naśladuj, czyli jak czytać w jego myślach?”

Wiesz, że obserwując zachowanie mężczyzny, z dużym prawdopodobieństwem możesz odgadnąć jego potrzeby: te głębokie, podświadome, o których Ci nie mówi, o których sam w danym momencie potrzebuje?

A co jeśli wyjawię Ci dzisiaj sekrety szczęśliwego związku z mężczyzną? Odkryje przed Tobą niezwykłe możliwości zwykłych słów, które na mężczyznę działać będą w magiczny sposób?

A co jeśli jeszcze dzisiaj dowiesz się o mężczyznach takich rzeczy, jakich nie wie żadna inna kobieta?

A co jeśli po przeczytaniu tego poradnika zaczniesz odnosić nieprawdopodobne sukcesy na polu zdobywania męskich serc?

A co jeśli pozbędziesz się nieśmiałości i od tej pory to Ty będziesz decydowała, kogo, gdzie i jak poderwać i z kim się umówić na randkę?

A co jeśli jeszcze dzisiaj wyjawię Ci sekret dotyczący tego, czego mężczyźni potrzebują w seksie, dzięki czemu dla niego staniesz się zdecydowanie lepszą kochanką?

A co jeśli ten poradnik okaże się największym odkryciem, jakiego dokonałaś w swoim życiu?

Zobacz także, co możesz stracić, kiedy decyzję o kupnie poradnika odłożysz na później?

* Być może już w przyszłym tygodniu poznasz mężczyznę swoich marzeń, ale ten nawet nie zwróci na Ciebie uwagi, bo nie będziesz wiedziała, jak tego dokonać ani jak go uwieść, ani tym bardziej jak go w sobie rozkochać.
* Być może Twoje małżeństwo legnie w gruzach, w czasie, kiedy Ty odciągałaś decyzję o kupnie książki, która odmieniłaby na lepsze Twój związek.
* Być może nie otrzymasz awansu, bo twój szef (mężczyzna) nie będzie pod Twoim urokiem osobistym, takim, jakim mógłby być gdybyś przeczytała książkę i zastosowała rady w niej zawarte.
* Być może jesteś szczęśliwą mężatką, a twój związek się dopiero zaczyna, więc po co Ci poradnik o mężczyznach? Tylko nie wracaj tutaj za kilka lat, gdy Twój związek będzie nie do naprawienia!
* Być może on stanie się czuły, kochający, opiekuńczy, ale nie dowiesz się o tym, bo nie będziesz wiedziała jak tego dokonać!
* Być może nie otrzymasz pracy swoich marzeń, bo nie będziesz wiedziała ani jak się ubrać, ani jak mówić, ani jak oddziaływać w inny sposób na mężczyznę, który będzie odpowiedzialny za rekrutację.

Tego wszystkiego nie będziesz wiedziała, ani nie doświadczysz, jeśli decyzję o kupnie poradnika odłożysz na później.

„Czytając Twoją książkę załamałam się. Po przeczytaniu całości doszłam do wniosku, że popełniłam wszystkie błędy, jakie mogłam popełnić. Wszystkie! Wyobrażasz to sobie. No dobra, przyznam się, dbałam o siebie, zawsze, i te rady o tym jak się ubrać itd., to wiedziałam to, jak poderwać itp., ale cała reszta to katastrofa. Wszystko robiłam źle. Obrażałam się, krytykowałam, beczałam po kłótniach itp itd. Nawet mi się nie chce o tym pisać. Nie szanowałam. Hmmm… No i teraz mam. Małżeństwo w rozsypce. Chcemy się rozwieźć.”

„Wiesz, że dzięki Tobie jestem milsza dla wszystkich i szczęśliwsza dzięki temu. A najbardziej mi się podoba to, że nie kłócę się. Kiedyś, zanim przeczytałam Twoją książkę, to jak ktoś mnie wkurzył, to byłam zła i się obrażałam albo też byłam niemiła i odpowiadałam tej osobie coś głupiego. Wiesz coś na zasadzie: ”co ona/on sobie myśli? Nie dam się!”.

A teraz to jak ktoś jest dla mnie niezbyt miły, to ja mówię tej osobie coś miłego albo w spokojny sposób tłumaczę coś albo tak jak pisałeś w książce, aby powiedzieć coś miłego potem powiedzieć, co nam leży na sercu i potem powiedzieć coś miłego znowu (czyli coś miłego – krytyka – znów coś miłego). I wiesz, że to działa? Bo tej osobie jest głupio jak ja jestem mila. No to jak tu być złym na kogoś, czyli na mnie, jeśli ta osoba, czyli ja, jest miła. A poza tym to staram się mówić więcej komplementów ludziom. Każdy przecież je lubi.

No i tez powiem Ci, że dzięki Tobie Piotrek, to nie straciłam fajnego przyjaciela. Bo moja znajomość z nim zakończyłaby się szybko gdyby nie to, że postępowałam wg Twoich reguł w książce, tzn. aby być miłym, aby nie obrażać się, aby uśmiechać się. Dziękuję Ci za to.”
Powiedz mi, na ile wyceniasz swoje szczęście?

Dla jakich powodów powinnaś zamówić poradnik Mężczyzna od A do Z:

* By być szczęśliwą
* By być kochaną, podziwianą, szanowaną, uwielbianą
* By, ktoś się o Ciebie troszczył, opiekował się Tobą i Cię wspierał.
* By nie być samotną.
* By otrzymywać pomoc od mężczyzny, o jakiej zawsze marzyłaś.
Zamów jeszcze dzisiaj książkę i…

* Przezwycięż nieśmiałość i poznawaj dziesiątki atrakcyjnych mężczyzn.
* Spraw, by mężczyźni oglądali się za Tobą i marzyli by Cię poznać.
* Powal ich swoim seksapilem na kolana.
* Wyzwól w sobie niepohamowaną radość życia.
* Utwórz nowe, szczęśliwe relacje z mężczyzną, którego kochasz.
* Bądź tą, która umie czytać w jego myślach.
* Naucz się go pocieszać i zaznawaj pocieszenia ze strony mężczyzny.
* Naucz się go wspierać i zaznaj wsparcia, o jakim większość kobiet może tylko marzyć.
* Naucz się rozbudzać jego wyobraźnię, by go uwodzić, podniecać, rozkochiwać… i rozpalać do nieprzytomności.
* I przede wszystkim… nie zmarnuj swojego życia!

Więcej o e-booku
Zamów w wydawnictwie

Pobierz darmowy fragment

————————————————————————
Inne ciekawe e-booki o podobnej tematyce:
„Arkana sexu – ekstaza i jedność”
„69 gorących zabaw dla par”
„Feng shui partnerstwa”
„Kobieta a mężczyzna”
„Mężczyzna od A do Z”
„Prawdziwy mężczyzna”
„Sexualny klucz do kobiecych emocji”
„Tajemnice największych uwodzicieli”
„Sekrety uwodzenia”
——————————

Posted in książki i e-booki.

Tagged with , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Social Widgets powered by AB-WebLog.com.