Skip to content


Kwiaty na ślub

Ślub – jak dobrać kwiaty na ten szczególny dzień?

Autorem artykułu jest Paweł Sarnowski
Wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu partnerów. Na pewno każdy zgodzi się, że  gwiazdą ceremonii zaślubin będzie panna młoda. Każda kobieta marzy o tym wyjątkowym dniu. Marzy o pięknym bukiecie w ręce, białej sukni i długim welonie.

Rzeczywiście, jest to jedyna niepowtarzalna okazja. Rodzi to jednak wiele problemów. Dzień ślubu, gdy wreszcie nadejdzie, musi być bez zarzutu. Ślub jako wielkie wydarzenie wymaga dokładnego planowania. Jedną z ważniejszych rzeczy jest staranny wybór kwiatów i bukietów. Kwiaty są miłością. Przynoszą radość przy tak istotnych wydarzeniach. Dlatego przy wyborze najlepszych kwiatów do ślubu jest kilka rzeczy, które wymaga czasu i badań. Poniżej przedstawię kilka kwestii, które powinieneś rozważyć wybierając kwiaty do ślubu.


Motyw
Przy wyborze wiązanki ślubnej należy rozważyć motyw ślubu. Nie może być tak, że kwiaty mają różne kształty, wymiary i kolory. Zarówno bukiet panny młodej jak i bukiety druhen powinny być dopasowane do sukni, wystroju sali weselnej jaki i samochodu. Dobrą praktyką jest wcześniejszy wybór stylizacji ślubnej, a następnie udanie się do wybranej kwiaciarni aby zobaczyć, czy wybrane kwiaty są dostępne.

Czas
Oprócz wyglądu, a także koloru kwiatów, upewnij się, aby sprawdzić jaki jest czas oczekiwania na dane kwiaty. Kwiaty są towarem sezonowym, nie  wszystkie są dostępne przez cały rok, niektóre trzeba też importować. Sprawdź w swojej kwiaciarni czas dostawy wraz z cenami.

Fundusze
Kwiaty mogą być kosztowne. Zdecyduj się, jak bogaty chcesz mieć wystrój kościoła, jak udekorowana ma być sala weselna. Musisz dokładnie wiedzieć, ile jesteś w stanie wydać na kwiaty.

Twoja osobowość
Ostatecznie dekoracje florystyczne oraz ogólny klimat swojego ślubu będzie mówił bardzo dużo o Tobie i Twojej osobowości. Dlatego musisz wybrać, czy chcesz podstawowych czy skomplikowanych kompozycji kwiatowych. Istnie wszakże niebezpieczeństwo, że natłok dekoracji zaćmi pannę młodą, a do tego nie można dopuścić. Kwiaty mimo swojego piękna są tylko dodatkiem, który ma podkreślić Twoją osobowość.

Kwiaciarnia Elbląg Kwiaty Elbląg

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Posted in Artykuły, ślub.

Tagged with , , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Social Widgets powered by AB-WebLog.com.