Skip to content


Bielizna w Ars Amandi

Bielizna w ars amandi

Biustonosz to wymysł kultury zachodniej stanowiący, w mniemaniu jej członków, o wyższości tej kultury, nad niższą, należącą do ludów dzikich. W krajach afrykańskich, w których klimat wymusza konieczność chodzenia nago, cały ubiór stanowią zazwyczaj jedynie opaski w okolicy pasa, bliżej krocza. Tego typu wytwory są podobne do „naszych” majtek, które w przeciwieństwie do tych z krajów afrykańskich, stanowią spodnią cześć garderoby, niewidoczną dla osób postronnych. Właśnie przez wpływy klimatu, kultura europejska wytworzyła większe poczucie wstydu i konieczność zakrywania ciała ogromnymi ilościami materiału. Musiały minąć lata od momentu wyjścia z Raju, gdy Adam i Ewa poczuli po raz pierwszy wstyd, by obecnie ludzie stali się mniej pruderyjni i golizna była częścią normalnego życia, a już na pewno stosunków małżeńskich.

Wielu uważa, że większe pożądanie wzbudza ciało zakryte, stanowiące tajemnicę dla kochanka. Jednak mimo to, bielizna stanowi silny środek pobudzający, szczególnie odpowiednio zaprojektowana bielizna erotyczna. Nie trzeba od razu sięgać po delikatne stringi czy stanik stanowiący jedynie fiszbiny, by rozpalić erotykę w związku.

[adsenseyu2]

Również w zależności od kultury ludzi pociągają odmienne fetysze. Dla jednych jest to ubranie zakonnicy, dla innych delikatna podwiązka na jędrnym udzie kobiety. Przy wyborze bielizny wzbudzającej silne emocje seksualne, nie powinnyśmy zapominać o walorach utylitarnych. Najważniejsza jest wygoda, jej brak może poważnie zaszkodzić kobiecej urodzie, a także potyczkom miłosnym.

Artykuł wykorzystany za zgodą serwisu www.gustowna.pl

————————————————————————
Ciekawe ebooki związene tematycznie z ….tematem sypialnia i tym co zrobić aby tam się znaleźć i jak się w niej zachować…
„Arkana sexu – ekstaza i jedność”
„69 gorących zabaw dla par”
„Feng shui partnerstwa”
„Kobieta a mężczyzna”
„Mężczyzna od A do Z”
„Prawdziwy mężczyzna”
„Sexualny klucz do kobiecych emocji”
„Tajemnice największych uwodzicieli”
„Sekrety uwodzenia”
————————————————————————

Posted in Bielizna.

Tagged with , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Social Widgets powered by AB-WebLog.com.